English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

VSAT pareigūnai stiprina dokumentų tikrinimo įgūdžius

Lapkričio 6-10 d. Palangos kvalifikacijos tobulinimo skyriuje vyksta specializuoti vidutinio (II) lygio dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistų kursai (II-oji dalis), kuriuose dalyvauja 14 Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnų iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinių. Mokymus veda VSAT Kriminalinių procesų kontrolės organizavimo valdybos Kriminalistinių tyrimų skyriaus vyriausieji specialistai Vitalijus Mučinis ir Tomas Bajorinas.


Per penkias intensyvaus mokymosi dienas pirmąją šių mokymų dalį jau išklausę pasieniečiai toliau teoriškai ir praktiškai studijuos popieriaus ir vertybinių dokumentų apsaugos priemones, spaudos, kompiuterinio spausdinimo ir kopijavimo būdus ir požymius, nuotraukos integravimo techniką, asmens duomenų užpildymo būdus, elektroninius dokumentus ir dokumentų tikrinimui naudojamą įrangą. Pareigūnai susipažins su Lietuvoje dažniausiai sutinkamomis dokumentų klastotėmis, jų požymiais, atpažinimo būdais bei apžvelgs šiuolaikines tendencijas dokumentų klastojimo srityje. Žymi mokymų dalis skirta praktiniam dokumento pavyzdžio apsaugos priemonių analizavimui ir aprašymui, panaudojant kursų metu sukauptas žinias apie vertybinius dokumentus.


Mokymų pabaigoje bus įvertintos kursų klausytojų žinios bei patikrinti praktiniai įgūdžiai. Sėkmingai patikrinimą išlaikę pareigūnai taps vidutinio (II) lygio dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistais ir jiems bus išduoti kursų baigimo pažymėjimai.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве