English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Mokyklos specialistė gilino žinias mokymo sandaros kūrimo srityje

Spalio 23–27 d. Maltos Respublikos sostinėje Valetoje vyko Frontex organizuojamų kursų „Mokymo sandaros kūrimas naudojant kvalifikacijos gaires (SQF) kartu su Bolonijos/ Kopenhagos principais“ seminaras. Jame savo žinias kursų rengimo srityje, naudojant SQF (sektorinės kvalifikacijos gaires) sienų apsaugai, gilino Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Čapaitė.

 

Seminaro metu buvo siekiama dalyviams suteikti žinių apie Bolonijos ir Kopenhagos principų integraciją į mokymo / edukacinių kursų sandaros kūrimą, naudojant SQF sienų apsaugai, taip pat buvo siekiama tobulinti praktinius gebėjimus kursų kūrimo srityje, akcentuojant mokymosi rezultatus, pagrįstus sistemingu kursų sandaros kūrimo metodu, svarbiausių Pagrindinių žmogaus teisių integracijos kontekste. Šis kursų sandaros kūrimo metodas tinkamas tiek akredituotoms, tiek neakredituotoms mokymo programoms.

 

Prieš atvykdami į seminarą dalyviai keturias savaites turėjo savarankiško mokymosi laikotarpį, kurio metu virtualaus mokymosi platformoje Moodle turėjo galimybę susipažinti, išsianalizuoti  ir aptarti dokumentus bei užduotis, susijusius su Bolonijos/Kopenhagos principais ir Nacionalinėmis, Europos ir Sektorinių kvalifikacijų sąrangomis.

 

Žinios, įgytos savarankiško mokymosi metu, buvo praktiškai pritaikytos vykusiame seminare. Po seminaro, kursų dalyviai dar turės atlikti savarankišką praktinę užduotį, kad įtvirtintų įgytas žinias bei gebėjimus.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве