English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Užmegzti kontaktai su Ispanijos Nacionaline policijos akademija

Spalio 1-6 d. Pasieniečių mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Julija Ziminska dalyvavo Teisėsaugos pareigūnų mokymo agentūros (CEPOL) mainų programos stažuotėje, kuri vyko Nacionalinės policijos akademijoje (NPA), Ispanijos Karalystėje (Aviloje).


Stažuotės tikslas – lyderystė, kalbinės kompetencijos tobulinimas, dėstytojų mokymas. Taip pat tesėsaugos įstaigų bendradarbiavimas ir apsikeitimas aktualia informacija.


Aviloje įsikūrusi Nacionalinė policijos akademija yra moderni švietimo įstaiga, kurios viena iš pagrindinių funkcijų -  valstybės sienos apsauga, nusikaltimų tyrimas, kova su terorizmu. Šioje akademijoje mokosi ir žinias gilina tiek būsimi, tiek ir jau esami Ispanijos policijos pareigūnai. Mokymo įstaigoje kvalifikaciją kelią ir užsienio šalių atstovai, atvykstantys iš: Lenkijos, Vokietijos, Argentinos, Brazilijos, Kinijos ir kitų šalių.


Akademijos studentai patys parengė ir susirinkusiems savo kolegoms skaitė du pranešimus apie Lietuvą, bei Valstybės sienos apsaugos tarnybą (VSAT) ir jos vykdomas funkcijas, reikšmę regionui.


Antroje stažuotės dalyje mokyklos atstovė J. Ziminska lankėsi Ispanijos Karalystės teisėsaugos padaliniuose - susipažino su Madrido oro uosto infrastruktūra ir pareigūnų vykdoma veikla. Svečiavosi Ispanijos ir Portugalijos Policijos ir muitinės bendradarbiavimo centre, kuriame pareigūnai dalinosi patirtimi vykdant pareigas.


Stažuotės dalyvė ne tik įgyjo naujos reikšmingos patirties, bet ir sulaukė akademijos vadovybės siūlymo pradėti bendradarbiavimą tarp NPA ir VSAT Pasieniečių mokyklos, organizuojant savaitės trukmės studentų, bei kursantų mobilumo programas.
Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве