English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Varėnos rinktinės kolektyvas lankėsi Pasieniečių mokykloje

Ketvirdienį Valstybės sienos aspsaugos Tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės kolektyvas lankėsi  Pasieniečių mokykloje, susipažino su joje besimokančiais kursantais ir jų rengimo sąlygomis.  

 

Svečiai apsilankė Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Susitikimo metu atvykusiems kolegoms buvo papasakota apie pasieniečių rengimo ypatumus, mokymo(si) sąlygas.

 

Susipažinimo su mokykla metu buvo apžiūrėtas mokyklos sporto kompleksas bei kitos su mokymo(si) sąlygomis susijusios patalpos. Mokyklos Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Tadas Borisevičius šaudymo tiruose svečiams kalbėjo apie saugų ir taiklų šaudymą, dalis jų įstitraukė ir į aktyvią veiklą, pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius naudojantis lazerinio tiro įranga.


Apsilankymo metu buvo susipažinta ir su VSAT Krimalistinių tyrimų skyriaus pareigūnų veikla, atliekamais įvairių dokumentų klastočių tikrinimais ir kt. atliekamomis funkcijomis. Iškart po to Pasieniečių mokyklos viršininko pavaduotojas Ričardas Nariūnas atvykusiems svečiams pristatė mokyklos veiklos gaires bei einamųjų metų rezultatus.

 

Tolimesnė ekskursijos dalis nusikėlė už mokyklos teritorijos ribų. Pasieniečiai vyko apžiūrėti Medininkų memorialo bei prisiminti čia 1991 m. liepos 31 d. vykusių skaudžių Lietuvos istorijai įvykių.

 

Iškart po to, apylinkių lankytojai išvyko susipažinti su Tarptautiniame Vilniaus oro uoste dirbančiais pasieniečiais bei jų vykdomomis funkcijomis.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве