English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Prasidėjo pretendentų atranka [skelbiami testo rezultatai]

Pasieniečių mokykloje trečiadienį prasidėjo pretendentų norinčių joje mokytis ir tapti VSAT pareigūnais atranka. Iš viso 238 jaunuoliai, norintys tapti pasieniečiais, kreipėsi į tarnybos rinktines dėl siuntimo į atranką VSAT Pasieniečių mokykloje. Po pirminių patikrinimų, į atranką atvyko 129 kandidatai.


Į 33-ąją kursantų laidą planuojama priimti apie 80 būsimųjų pasieniečių. Daugiausiai 38 pretendentus į šią atranką atsiuntė Vilniaus rinktinė. Iš Pagėgių, Varėnos ir Ignalinos  rinktinių atsiųsta po 28 jaunuolius, iš Pakrančių apsaugos rinktinės – kandidatuoja 7 jaunuoliai.


Būsimųjų pareigūnų priėmimas vyks keliais etapais ir konkurso tvarka. Trečiadienį ir ketvirtadienį pretendentai laikys bendrojo fizinio pasirengimo patikrinimą. Jaunuoliams, neišlaikiusiems fizinio pasirengimo įskaitos, antrame ir trečiame atrankos etapuose dalyvauti nebus leidžiama.


Penktadienį vyks pretendentų bendrųjų žinių ir gebėjimų patikrinimas. Testą, kurį sudaro 40 klausimų iš lietuvių kalbos gramatikos, Lietuvos Respublikos Konstitucijos, Lietuvos istorijos, pasaulio geografijos, politologijos, logikos užduočių, jaunuoliai spręs raštu. Teste pateiktiems klausimams bus skirta atsakyti 40 minučių. Pretendentų atsakymai į testo klausimus bus vertinami balais.


Penktadienį pareigūnų komisija skaičiuos ir nustatys pretendentų konkursinius balus. Pirmadienį (rugpjūčio 21 d.) posėdžiaus Pretendentų atrankos komisija, kuri paskelbs atranką laimėjusius pretendentus. Tad jau po 15 val. interneto svetainėse www.pasienis.lt ir www.pasienietis.lt bus paskelbti atrankos rezultatai.  


Kita pretendentų atranka  mokytis Pasieniečių mokykloje (papildoma) vyks 2017 m. rugpjūčio 30 d. daugiau skaitykite čia


Bendrojo fizinio pasirengimo patikrinimo rezultatai (Vilniaus ir Ignalinos rinktinės) spauskite čia 


Bendrojo fizinio pasirengimo patikrinimo rezultatai (Varėnos, Vilniaus, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinės) spauskite čia 


Pretendentų žinių ir gebėjimų patikrinimo rezultatai spauskite čia (Maksimalus rezultatas 4, minimalus 0)


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве