English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Dalyvauta Europos pasieniečių dienos minėjime Lenkijoje

Mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Julija Ziminska kartu su VSAT Personalo valdybos direktoriumi Arūnu Tuzu, Nacionalinio koordinacinio centro viršininku Irmantu Matuliu, Tarptautinių operacijų skyriaus atstovais Antanu Sermončiu, Božena Rogoža ir Lijana Puodžiukynaitė Zein Eldin pirmadienį (birželio 12 d.) buvo išvykusi į Europos pasieniečių dienos minėjimą, organizuotą Serocke, Lenkijoje. Renginyje dalyvavo FRONTEX, Europos Komisijos atstovai ir daugiau nei 500 pasieniečių ir kitų pareigūnų iš 38 Europos šalių.


Minėjimo programoje buvo pasirašyta atnaujinta ES pasieniečio pirminio profesinio rengimo bendroji pagrindinė mokymo programa (angl. Common Core Curriculum for Border Guard Basic Training in the European Union, arba CCC). Dalyviai turėjo galimybę sudalyvauti įvairiuose debatuose: „Ateities sienų kontrolės valdymas Europoje“, „Europos integruotų sienų valdymas – ar tai nauja sąvoka?“ „Naujas Frontex vaidmuo pakrančių apsaugos funkcijose“, „Sienų apsauga – vidaus ir išorės apsaugos dalis“. Dalyviai galėjo apsilankyti FRONTEX organizuotoje pramonės parodoje - ekspozicijoje bei kinoteatre, kur buvo transliuojami trumpametražiniai filmai migracijos tematika. Renginio metu svečiams buvo dalinami informaciniai FRONTEX leidiniai.


Pasak J. Ziminskos, Europos Pasieniečių dienos minėjimas – tai naudingas ir įdomus renginys, kurio metu turime galimybę pasidalinti gerąja patirtimi ir susipažinti su naujausiomis tendencijomis įvairiausiose pasienio srityse.


Europos pasieniečių diena minima kiekvienų metų gegužės 25 d.     


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве