English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Šaudymo varžybose mokyklos šauliai užėmė dvi prizines vietas

Praėjusią savaitę ketvirtadienį Kauno rajone vykusiose VSAT šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybose dvi Pasieniečių mokyklos šaulių komandos užlipo ant nugalėtojų pakylos. Ant pirmojo laiptelio -  mokyklos šauliai Tadas Borisevičius, Giedrius Bakša, Vitalijus Nikitinas ir Miglė Novoslavskaitė. Ant trečiojo - Pavel Leonov, Donatas Jančiauskas, Vaidas Belevičius ir Julija Ziminska.


Kauno rajone vyko VSAT šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybos, kuriose akies taiklumą išmėgino ne tik pasieniečiai, bet ir jų svečiai iš kitų šalies žinybų bei kolegos iš užsienio. Renginys, kurį organizavo Pasieniečių mokykla ir VSAT Vilniaus rinktinė, vyko Viešojo saugumo tarnybos (VST) Kauno dalinio šaudykloje Kauno rajone. Dalyvauti varžybose užsiregistravo 18 komandų iš VSAT centrinės įstaigos, rinktinių ir Pasieniečių mokyklos bei svečiai iš policijos, rinktinės „Aras“, VST, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento. Varžybose taip pat dalyvavo kolegos pasieniečiai iš Lenkijos, Latvijos bei Estijos.


Varžybos vyko keliose įskaitose. Komandas sudarė 3 vyrai ir moteris. Komandinėje įskaitoje buvo nepralenkiami Pasieniečių mokyklos šauliai T. Borisevičius, G. Bakša, V. Nikitinas ir M. Novoslavskaitė. Ši ekipa užlipo ant pirmojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Antroji vieta atiteko pasieniečiams iš Lenkijos Respublikos. Bronzos medaliais pasipuošė antroji Pasieniečių mokyklos komanda P. Leonov, D. Jančiauskas, V. Belevičius ir J. Ziminska. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir kitais prizais.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве