English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta VSAT šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybos

Ketvirtadienį Kauno rajone vyksta VSAT šaudymo iš tarnybinių ginklų varžybos, kuriose akies taiklumą išmėgina ne tik pasieniečiai, bet ir jų svečiai iš kitų šalies žinybų bei kolegos iš užsienio.


Renginys, kurį organizuoja Pasieniečių mokykla ir VSAT Vilniaus rinktinė, vyks Viešojo saugumo tarnybos (VST) Kauno dalinio šaudykloje Kauno rajone. Dalyvauti varžybose užsiregistravo 18 komandų iš VSAT centrinės įstaigos, rinktinių ir Pasieniečių mokyklos bei svečiai iš policijos, rinktinės „Aras“, VST, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento. Varžybose taip pat dalyvauja kolegos pasieniečiai iš Lenkijos, Latvijos bei Estijos.


Varžybos vyksta keliose įskaitose: VSAT asmeninėje, VSAT komandinėje (komandą sudaro 3 vyrai ir moteris), svečių asmeninėje ir svečių komandinėje, VSAT moterų ir svečių moterų. Nugalėtojai bus apdovanoti taurėmis, medaliais ir kitais prizais. Šaudymo varžybos vyksta vadovaujantis jų nuostatais ir Tarptautinės praktinio šaudymo konfederacijos (IPSC) taisyklių reikalavimais.


Šiuo renginiu siekiama tobulinti VSAT tarnautojų meistriškumą šaudybos srityje, sudaryti sąlygas patikrinti, įvertinti ir palyginti su kitais dalyviais savo sugebėjimus valdyti šaunamuosius ginklus esant panašioms į realias situacijoms. Be to, varžybomis siekiama gerinti bendradarbiavimą tarp VSAT padalinių ir bendradarbiaujančių institucijų, populiarinti ir propaguoti praktinį situacinį šaudymą tarp VSAT pareigūnų.


 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве