English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
  

Pasieniečių mokykla
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192 Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200, faks. (8 5) 232 5154
anoniminio pasitikėjimo tel. (8 5) 2439030  
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Dvi jaunimo grupės aplankė Pasieniečių mokyklą

Trečiadienį dvi ekskursijų grupės iš Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos bei iš Švenčionių progimnazijos pabuvojo  mokykloje, susipažino su mokykloje besimokančiais kursantais ir domėjosi pasieniečio profesija.  


Studentai ir moksleiviai apsilankė Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Susitikimo metu atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečių tarnybos ypatumus, apie galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Jie pasižiūrėjo filmą, atsakinėjo į jiems užduotus klausimus apie pasienį. 


Vėliau jaunuoliai pasivaikščiojo po mokyklą, apžiūrėjo mokyklos sporto kompleksą. Logistikos skyriaus vyresnysis specialistas Gintaras Vasiliūnas mokiniams papasakojo ir parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę. Šaudymo tiruose jaunimui kalbėta apie saugų ir taiklų šaudymą, kai kurie jaunuoliai pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius naudojantis lazerinio tiro įranga – tai daugiausiai teigiamų emocijų sukėlusi veikla.


Jaunuoliai apsilankė kursantų bendrabučiuose ir pamatė jų gyvenimo sąlygas. Vėliau dar pasivaikščiojo po mokyklos teritoriją, jie apžiūrėjo įrengtą pasienio kontrolės punkto imitaciją su nameliu, užtvarais ir nužymėtomis eismo juostomis, mokomąją valstybės sieną, valstybės sienos stulpus, pasienio vandenis. Jiems buvo papasakota, kad čia mokyklos kursantai gali mokytis tikrinti keliaujančiųjų dokumentus tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip tikrame sienos perėjimo punkte, mokytis saugoti valstybės sieną.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2018 >>
P A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

внж в литве