English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos moksleiviai atvėrė mokyklos duris

Jau ketvirtadienį mokyklos duris atvėrė 48 moksleiviai kartu su mokytojais iš Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos. Susitikimo metu atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.


Moksleiviai aplankė ir Pasieniečių muziejų. Muziejaus vedėjas Marius Zemenskas juos supažindino su Lietuvos pasienio istorija. Moksleiviai pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija.

 

Vėliau gimnazistai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą ir sudalyvavo edukacinėse pamokose. Amfiteatrinėje auditorijoje vykusioje paskaitoje profesinių dalykų mokytojas Vitalijus Nikitinas papasakojo ko čia mokosi kursantai ir parodė elektros impulsinį prietaisą „Taser“. Šis įrenginys, kitaip dar vadinamas elektros šoku, yra specialioji pareigūnų priemonė. Šaudymo tiruose kursantų mokytojai Tadas Borisevičius ir Taras Davidovskij jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę. Pageidaujantys jaunuoliai pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius. Ekskursijos po mokyklos teritoriją metu moksleiviai apžiūrėjo kur ir kaip gyvena kursantai.


Po pažinties su pasieniečių mokytojais gimnazistai išvyko į Medininkų pilį. Pasieniečių mokyklą ir muziejų dažnai aplanko moksleivių grupės iš visos Lietuvos. Jaunuoliai visada išsiveža gerus įspūdžius ir būna maloniai nustebinti pasieniečių profesijos funkcijų įvairove. 


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве