English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
  

Pasieniečių mokykla
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192 Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200, faks. (8 5) 232 5154
anoniminio pasitikėjimo tel. (8 5) 2439030  
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Kviečiame į atvirų durų dieną!

VSAT Pasieniečių mokykla Medininkuose, Vilniaus rajone, penktadienį visus besidominčiuosius pasieniečio profesija kviečia į atvirų durų dieną. Renginio atidarymas - 10 val. mokyklos amfiteatrinėje salėje. Bus pristatoma pasieniečio profesija, bendri priėmimo į mokyklą ir atrankos reikalavimai, koncertuos mokyklos kursantai ir vyks kitų įdomių dalykų.


Visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų savigynos imtynių pratimų ir kitų sporto elementų. Specialistai papasakos apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus.


Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai galės susipažinti su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėti prie keturračio motociklo vairo. Svečiai stebės kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą. VSAT kinologai su tarnybiniais šunimis pristatys pažintinę programą ir papasakos apie keturkojų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Bus pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos. Jaunuoliai galės apžiūrėti tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką, įrangą bei ekipuotę.


VSAT Aviacijos valdybos pareigūnai dalyvius stebins sraigtasparnio skrydžiu. Bus galimybė iš arčiau pamatyti mokyklos teritorijoje nutūpusį sraigtasparnį  ir pabendrauti su pilotais. VSAT Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai demonstruos dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, VSAT Branduolinio saugumo kompetencijos centro specialistai – naudojamas priemones. Vyks diskusijos su pareigūnais.


Koncertuos VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras.


Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai galės sužinoti priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimus, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygas, suteikiamas socialines garantijas, pasidomėti kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla. Norintieji galės pasivaikščioti po mokyklą, auditorijose stebėti teorinius ir praktinius užsiėmimus, aplankyti Pasieniečių muziejų, mokyklos bendrabučius, sporto sales ir šaudymo tirus.


Mokykloje veiks valgykla. Planuojama renginio pabaiga – 14.00 val.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2018 >>
P A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

внж в литве