English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Romo Cironkos treniruojami boksininkai garsina mokyklos vardą

Praeitą savaitę Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje tris dienas trukusiame atvirame karių bokso turnyre kovojo ne tik kariūnai, bet ir iš kitų bokso klubų atvykę sportininkai „Gintarinė pirštinė“, „Boksing city“, „Viksor“, kariai iš „Geležinio vilko“ brigados, Lietuvos policijos sportininkai, taip pat Viešojo saugumo tarnybos pareigūnas Robertas Greiciūnas ir VSAT Vilniaus rinktinės pasienietis Donatas Aleksandravičius. Abu pareigūnai R. Greiciūnas ir D. Aleksandravičius – buvę Pasieniečių mokyklos kursantai. Šiuos boksininkus treniruoja ir ruošia varžyboms profesinių dalykų mokytojas bokso treneris Romas Cironka.


Po turnyro įnirtingų ir sunkių kovų R. Greiciūnas svorio kategorijoje 75 kg pateko į pusfinalį ir užėmė trečią vietą. D. Aleksandravičius taip pat svorio kategorijoje 75 kg apylygiai dvikovoje kovojo su atstovu iš „Gintarinės pirštinės“ klubo ir teisėjų sprendimu nusileido savo varžovui tik vienu tašku.


Pasak R. Cironkos, vien tik įžengti į ringą tai jau yra pergalė, tai yra savęs išbandymas, mokykloje besimokantys kursantai noriai renkasi šią sporto šaką, jie tampa fiziškai stipresni ir daugiau pasitikintys  savimi.   


Vadovaujant treneriui R. Cironkai, kursantai negailėdami jėgų lieja prakaitą sporto salėje, gerina fizinį pasirengimą, mokosi naujų judesių ir technikos. Pasiekti gerų rezultatų padeda rengiami atviri bokso čempionatai su kitais bokso klubais. Taip mokyklos esami ir buvę kursantai prisideda prie mokyklos garsinimo Lietuvoje. R. Cironkos treniruojami boksininkai atvirose bokso turnyruose yra tris kartus užėmę prizininkų vietas.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве