English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pristatyta FRONTEX Šengeno sienų kodekso e–mokomoji priemonė

Ketvirtadienį Europos sienų ir pakrančių apsaugos (FRONTEX) Mokymo skyriaus atstovas Christoph Archan lankėsi Pasieniečių mokykloje ir pristatė FRONTEX Šengeno sienų kodekso e–mokomąją priemonę. Susitikimo metu su VSAT Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto atsakingais pareigūnais bei mokyklos atstovais Ch. Archan aptarė Šengeno sienų kodekso e–mokomosios priemonės tikslus, laukiamus rezultatus bei dalyvių grįžtamąjį ryšį, taip pat nagrinėjo pasiūlymus dėl galimo e-mokomosios priemonės tobulinimo.


FRONTEX Mokymo skyrius oficialiai yra paskelbęs, kad 2016 m. kovo 8 dieną startavo Šengeno kodekso e-mokymosi priemonė (ŠKEMP). ŠKEMP – tai virtuali asmenų pasienio tikrinimo simuliacija Šengeno išorės sienų oro uostuose. Jos dėka yra tobulinamos žinios, susijusios su Šengeno kodeksu bei praktiniai įgūdžiai, susiję su pasienio tikrinimo vykdymu. Simuliacija yra skirta savarankiškam mokymuisi (žaidimo pagrindu), bet gali būti naudojama ir kaip pagalbinė medžiaga besimokant Šengeno kodekso nacionaliniu lygmeniu. Jos veikimo principas yra paremtas interneto ryšiu, todėl su ja galima dirbti naudojant tarnybinius kompiuterius bei kitus nešiojamus įrenginius.


Partnerystės akademijų prašymu FRONTEX Mokymo skyrius organizuoja mokomosios priemonės demonstravimą įstaigose. Mokomosios priemonės pristatymai jau vyko Nyderlanduose, Rumunijoje, Lenkijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje ir Austrijoje. Susitikimuose FRONTEX Mokymo skyriaus atstovai aiškina ir moko naudotis priemone, pristato įvairias jos funkcijas ir galimybes. Tokių susitikimų tikslinė grupė - nacionaliniai instruktoriai, kurie toliau skleidžia įgytas žinias apie priemonės naudojimą visiems  susidomėjusiems pasieniečiams.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве