English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Varžybose kursantai ir vėl užlipo ant nugalėtojų pakylos

Trečiadienį Vilniuje vykusiose profesinio mokymo įstaigų Vilniaus regiono virvės traukimo ir svarsčių kėlimo varžybose Pasieniečių mokyklos kursantų komandos iškovojo prizines vietas.


Varžybos buvo surengtos Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje. Jose dalyvavo mokyklos kursantų virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo komandos, kurias sudarė 31 ir 32 laidos kursantai.


Virvės traukimo varžybose dalyvavo aštuonios komandos, suskirstytos į du pogrupius. Pasieniečių mokyklos komanda varžėsi B pogrupyje ir vienodu rezultatu 2:0 įveikė Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro jaunuolius, Vilniaus statybininkų rengimo centro bei Vilniaus turizmo  ir prekybos verslo mokyklos komandas. Iškovoję tris pergales ir patekę į finalą rezultatu 2:1  įveikė Visagino technologių ir verslo mokymo centro ekipą ir antrus metus iš eilės iškovojo pirmąją vietą. Trečioji vieta šioje rungtyje atiteko Dieveniškių technologijos ir verslo mokyklos jaunuoliams.


Pergalingą komandą sudarė: Giedrė Gavorskytė, Julija Filipova, Eimantas Česnulevičius, Justinas Kindurys, Paulius Kindurys, Paulius Talijūnas, Aurimas Maziukas ir Ignas Bralkovskis.


Mokyklos kursantai gerai pasirodė ir svarsčių kėlimo varžybose, kur iš aštuonių dalyvavusių komandų iškovojo antrąją vietą. Čempionais svarsčių kėlimo varžybose tapo Švenčionių profesinio rengimo centro komanda. Trečioji – Vilniaus statybininkų rengimo centrui.


Svarsčių kelimo komandą sudarė kursantai P. ir J. Kinduriai, Olegas Naimušinas, Ervinas Rauba, Mantas Baušys, Ernestas Mikulskis, A. Maziukas, Arminijus Paukštėla.


Svarsčių kėlimo varžybose 78 kg ir 85 kg svorio kategorijose nugalėtojais tapo broliai P. ir J. Kinduriai. 105 kg svorio kategorijoje sidabro medaliu pasipuošė O. Naimušinas ir 63 kg svorio kategorijoje trečioji vieta atiteko M. Baušiui. 


Pasieniečių mokyklos kursantai profesinio mokymo įstaigų varžybose dalyvauja kasmet ir nestokoja puikių pergalių. 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве