English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas
  

Pasieniečių mokykla
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192 Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200, faks. (8 5) 232 5154
anoniminio pasitikėjimo tel. (8 5) 2439030  
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Jaunieji pasieniečiai lankėsi Vilniaus oro uosto užkardoje


Pasieniečių mokyklos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai kartu su savo vadovu lankėsi tarptautiniame Vilniaus oro uoste, kuriame susipažino su dirbančių pasieniečių ir kitų atsakingų institucijų darbu.


Mokyklos būrelio vadovo M. Zemensko pasakojimas: „Atvykusius būrelio narius pasitiko Vilniaus oro uosto užkardos vadas Audrius Šantaras, kuris visus mus ir lydėjo išvykos metu. Visiems dalyviams atlikus asmens ir bagažo patikros procedūras sėkmingai pavyko pateikti į keleivių išvykimo terminalą bei užkardos patalpas. Įdomi detalė, jog tuo pačiu metu, kai buvome tikrinami aviacijos saugumo personalo, sau už nugaros matėmė Kauno krepšinio klubo „Žalgiris“ komandą, kuri ruošėsi skrydžiui į Bambergą (Vokietija), kuriame turėjo žaisti Eurolygos rungtynes – tai maloniai nustebino jaunuosius pasieniečius, kurie domisi šia sporto šaka ir aktyviai sportuoja. Grįžkime prie pagrindinės veiklos, nužingsniavę į užkardos patalpas pirmiausia peržiūrėjome informacinį klipą, kurio dėka sužinojome labai daug įdomių oro uosto istorijos raidą pristatančių faktų, kiek vėliau susipažinome su čia tarnybą atliekančių pasieniečių darbu, domėjomės darbo specifika, statistiniais duomenimis. Laikino sulaikymo patalpose teko pamatyti ir keletą prieglobsčio prašytojų – mums tai neįprastas vaizdas, tačiau pasieniečių nūdiena. Aplankę kitas pasieniečių darbo vietas – keleivių atvykimo ir išvykimo postus, galėjome realiai pamatyti kaip vyksta oro uosto keleivių dokumentų tikrinimas bei kitos procedūros.

 


 Galiausiai nusprendę nusifotografuoti bendrai nuotraukai, įsiamžinome Vilniaus oro uosto patalpose. O pati nuotrauka, bus laikytina kaip įdomios ir prasmingos išvykos simbolis. Užkardos vadui padėkoje už galimybę susipažinti su užkardos veikla, atsisveikinome ir kupini įspūdžių išvykome atgal į Pasieniečių mokyklą.
 
Renginių kalendorius
<< Vasaris 2018 >>
P A T K P Š S
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
    

Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

внж в литве