anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt

Kursantai tinklinio varžybose treti

Vilniuje vykusiose profesinių mokymo įstaigų tinklinio varžybose Pasieniečių mokyklos kursantų komanda pelnė trečią vietą. Pirmą vietą iškovojo Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos komanda, antrą - Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos jaunuoliai.

Trečiadienį Automechanikos ir verslo mokykloje vyko Vilniaus regiono profesinių mokymo įstaigų tinklinio varžybos. Šiose rungtynėse dalyvavo aštuonios jaunuolių komandos. Būsimųjų sienos sargų  ekipą sudarė 30 ir 32 laidos kursantai: Džiugas Lekavičius, Gintautas Ratkevičius, Edvinas Dumbliauskas, Gedvinas Baravykas, Edvardas Milašius, Paulius Talijūnas, Regimantas Karanevskis ir Aurimas Maziukas.

Jaunuolių komandos varžėsi suskirstytos į du pogrupius. Pasieniečių mokyklos tinklininkai aktyviai rungėsi antrame pogrupyje kur rezultatu 2:0 nugalėjo Vilniaus technologijų ir verslo profesinio rengimo centro, 2:1 Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokyklos komandas bei 0:2 nusileido Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos studentams. Kursantai kovoje dėl trečios vietos 2:0 nugalėjo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro jaunuolius ir pasipuošė bronzos medaliais.