English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Seminare pristatyti stebėjimo, apsaugos priemonių ir aprangos elementai

Pasieniečių mokykloje praeitą savaitę (vasario 2 d.) vykusiame renginyje buvo pristatyti teisėsaugos institucijoms skirti stebėjimo, apsaugos priemonių ir aprangos elementai.


Paskaitą organizavo Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgos (SOP) kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovais. Diskusijose dalyvavo 10 institucijų atstovų iš Lietuvos Kariuomenės SOP, Vadovybės apsaugos departamento, Policijos kriminalinės policijos biuro, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Lietuvos muitinės, Viešojo saugumo tarnybos, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“. Seminaras taip pat buvo transliuojamas nuotoliniu būdu, kurio klausėsi 50 pareigūnų iš VSAT centrinės įstaigos, Pakrančių apsaugos, Ignalinos, Varėnos, Pagėgių rinktinių.


Renginyje buvo pristatyta stebėjimo įranga ir taikymosi prietaisai (Brolis Semiconductors, Leupold & Stevens), aprangos ir avalynės detalės (amunicija.lt, Tactical Solutions, Phantom Leaf, Carinthia ir kt.), klausos apsaugos priemonės, šaunamųjų ginklų modernizavimas (SOP M14 modernizavimo projektas). Vyko dalyvių diskusijos. Po dalyvių pristatymų buvo organizuoti praktiniai stebėjimo įrangos bandymai uždarose patalpose ir atviroje vietovėje, siekiant aptikti atpažinti ir identifikuoti pasislėpusius asmenis.

 

Dalyvių ir organizatorių nuomone seminaras buvo labai naudingas ne tik turinio ir žinių prasme, taip pat tai puiki galimybė užmegzti tiesioginius kontaktus, dalintis patirtimi rengiant technines pirkimų specifikacijas, testuojant ir naudojant įvairią įrangą ir aprangą.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве