English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Mokyklos darbuotojai bei kinologai Rūdiškių gimnazijos jaunuolius ragino rinktis pasieniečio profesiją

Mokyklos darbuotojai kartu su Vilniaus rinktinės Kinologijos centro kinologėmis tradiciškai vyksta į  Lietuvos miestų ir rajonų mokyklas ir ten besimokančius jaunuolius ragina rinktis pasieniečio profesiją. 


Paskutiniąją sausio mėnesio dieną Pasieniečių mokyklos viešųjų ryšių vyriausiasis specialistas Marius Zemenskas bei Profesinių dalykų skyriaus vyresnysis specialistas Martynas Aleškevičius kartu su Vilniaus rinktinės Kinologijos skyriaus vyresniosiomis specialistėmis Marija Zinis bei Olga Žukovskaja susitiko su Trakų r. Rūdiškių gimnazijos II-IV gimnazinių klasių moksleiviais.

 

Pasieniečių susitikimas su gimnazistais prasidėjo mokyklos kieme, kur pareigūnės papasakojo apie kinologo darbo specifiką, darbo su tarnybiniu šunimi ypatumus. Žinoma pasakojimas buvo papildytas ir tarnybinio šuns – belgų aviganio Go Go pasirodymu, kas moksleiviams suteikė džiugių emocijų.

 

Toliau susipažinimas su pasieniečio profesija tęsėsi gimnazijos bibliotekoje-skaitykloje. Čia susirinkusiam pusšimčiui gimnazistų M. Zemenskas pasakojo apie Pasieniečių mokyklą, pagrindinius atrankos reikalavimus, kursantų mokymosi ir gyvenimo sąlygas, socialines garantijas bei perspektyvas. Taip pat moksleiviams demonstravo vaizdinę medžiagą, dalino jiems informacinius lankstinukus ir plakatus.


Moksleiviai domėjosi ir klausinėjo mokyklos darbuotojų kokie yra pagrindiniai mokomieji dalykai, kokia tvarka (disciplina) yra šioje mokykloje, kaip kursantai leidžia laisvalaikį ir kt. Po pažintinės diskusijos jaunuoliai dėkojo į gimnaziją atvykusiems pasieniečiams, jog atvyko pas juos ir iš pirmų lūpų sužinojo apie galimybes tapti Pasieniečių mokyklos kursantais. Tai buvo pirmasis profesijos populiarinimo vizitas į šią Trakų r. gimnaziją.

 

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве