English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Aptarti praėjusių metų veiklos rezultatai

Pasieniečių mokykloje antradienį apžvelgti praėjusių metų veiklos rezultatai. Ataskaitiniame susirinkime dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Personalo skyriaus vedėjas Arūnas Tuzas, Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas Rokas Pukinskas, Vilniaus rinktinės vadas Virgilijus Raugalė, Padvarionių užkardos vadas Andrius Mangevičius, Medininkų seniūnė Renata Bogdanovič ir Medininkų Šv. Kazimiero gimnazijos direktorė Mečislava Petkevič, mokyklos vadovai, darbuotojai ir besimokantys kursantai.


Pranešimą renginyje skaitęs Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia pasidžiaugė praėjusių metų nuveiktų darbų rezultatais. Pasak jo, praėjusieji metai buvo finansiškai nelengvi, bet sėkmingi, įgyvendinant iškeltus mokyklai tikslus ir uždavinius. Jis apžvelgė bendrą mokyklos situaciją, tendencijas, statistinius pokyčius bei pasiektus rezultatus.


Pagrindinį dėmesį V. Strolia skyrė pagrindiniams mokyklos uždaviniams. Mokyklos vadovas apžvelgė pretendentų atrankos pokyčius, pirminio profesinio mokymo ir tęstinio profesinio mokymo rezultatus, kursantų papildomą ugdymą, kokybės vadybos rodiklius, tiriamąją veiklą, metodinės pagalbos klausimus, tarptautinį ir tarpžinybinį bendradarbiavimą ir kitus mokyklos darbo aspektus. Metiniame pranešime jis taip pat kalbėjo apie esamą mokyklos padėtį personalo, teisinės bei ūkinės veiklos srityse.


Pranešime V. Strolia akcentavo, kad 2016 metais sausio mėnesį buvo priimti 24 kursantai. Tai jau 31 kursantų laida. 2016 m. rugpjūčio mėnesį priimta 32 laidos 80 kursantų. Sėkmingai buvo organizuotas kursantų įgytų kompetencijų vertinimas 28 ir 29 laidos kursantams. Taip pat pažymėjo, kad 2016 m. vasario mėnesį Pasieniečių mokyklą baigė 28 laidos 107 kursantai, o liepos mėnesį - 29 laidos 37 kursantai. Iš viso mokyklą baigė 144 absolventai. Šiandien mokykloje mokosi 207 būsimieji pasieniečiai: 30, 31 ir 32 kursantų laidos. Pažangiausieji mokyklos kursantai vyko stažuotis į Suomiją, Estiją, Latviją, Lenkiją, Rumuniją pagal Erasmus+ programą. Tęstinio profesinio mokymo srityje per metus organizuoti 88 kvalifikacijos tobulinimo renginiai, mokymuose dalyvavo 1 593 asmenys. Nuotoliniu būdu buvo apmokyti 478 asmenys iš įvairių VSAT struktūrinių padalinių.


Susirinkimo metu V. Strolia akcentavo mokyklos veiklos prioritetus bei problematiką. Pasak jo, svarbiausiais mokyklos prioritetais išlieka parengti vienerių metų Pasieniečio modulinę pirminio profesinio mokymo programą, pasieniečio profesijos populiarinimas, kuo sėkmingiau integruotis į bendrųjų funkcijų centralizavimą, užpildyti laisvus etatus kompetetingais darbuotojais, atnaujinti mokyklos bendrabučių logistinę infrastruktūrą. Taip pat informavo apie esamas problemas: darbuotojų nekomplektas, pareigūnų pravažiavimo išlaidų skirtumai su kitais VSAT padaliniais, lėšų trūkumas atskiroms logistikos sritims.


Su Pasieniečių mokyklos veiklos ataskaita galite susipažinti čia.


VSAT Personalo skyriaus vedėjas A. Tuzas kalbėjo apie darbuotojų motyvaciją, įstaigos perėjimą prie vieno juridinio asmens ir apie kitus pokyčius sistemoje. Akcentavo, kad anglų kalbos kursų poreikis išlieka labai didelis ir jų organizavimui bei pareigūnų mokymui bus skiriamas ypatingas dėmesys. Taip pat jis paminėjo, kad mokyklos problemos žinomos ir pagal galimybes sprendžiamos bei kartu pasidžiaugė nuveiktais darbais.


Renginio pabaigoje Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas R. Pukinskas pasisakė apie tarnybos paskyros atsiradimą socialiniuose tinkluose.


 

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве