English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Jaunojo pasieniečio būrelio nariai svečiavosi Kinologijos centre

Ketvirtadienio popietę grupelė mokykloje veikiančio Jaunojo pasieniečio būrelio narių kartu su jų vadovu Mariumi Zemensku lankėsi Vilniaus rinktinės Kinologijos centre, įsikūrusiame Mickūnuose. Tai pirmoji jų šių metų išvyka už Pasieniečių mokyklos ribų.


Mokyklos būrelio vadovo M. Zemensko pasakojimas: „Atvykus pas kinologus buvome pasitikti vienos iš centro pareigūnės, kuri mums papasakojo apie kinologų veiklą, tarnybinių šunų rengimą įvairioms užduotims bei kitas šios profesijos subtilybes. Mus domino ši veikla, tad drąsiai klausėme mums rūpimų klausimų. Iš kart po to apžiūrėjome patalpas, kuriose pareigūnai dresuoja ir ruošia savo augintinius atlikti tarnybos užduotis. Pamatėme ir neseniai augintinių gretas papildžiusią jauną belgų kalytę Funn, kuri pamačiusi jaunuolių ratelį pradėjo džiaugsmingai lakstyti savo aptvare. Visų mūsų veiduose pasirodė šypsenos.


Palikę centro patalpas, ėjome apžiūrėti kinologų augintinių bei pasižiūrėti keletos jų atliekamų užduočių. Įstikinome, jog čia mokomi tarnybiniai šunys puikiai geba atlikti jiems duotas komandas tiek surasti paslėptus daiktus, tiek sekti pėdsakais ar surasti vieną iš būrelio narių, kuris trumpam buvo tapęs tariamu pažeidėju ir nusprendė pasislėpti viename iš septynių dresavimo lauke esančių konteinerių. Labai greitai jis buvo surastas. Taigi, mėginimas išvengti galimos bausmės buvo nesėkmingas, dėka puikiai tarnybai paruošto tarnybinio šuns pastangų.


Susipažinę su įdomia ir vis besikeičiančia kinologų veikla, kuri žavi savitumu, išvykome atgal į Pasieniečių mokyklą. Kelionės metu aptarėme išvykos detales, pasidalinome  įspūdžiais. Ir pakylėtos nuotaikos pasiekėme namus.“


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве