English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namų auklėtinių draugystė su pasieniečiais tęsiasi

Pasieniečių mokykloje pirmąjį šių metų ketvirtadienį šurmuliavo Vilniaus Minties socialinės globos namų vaikų būrelis.


Daugelį metų pasieniečių puoselėjamos tradicijos padėti be tėvų augantiems vaikams neliko užmirštos ir šiemet. VSAT Prevencijos skyriaus vyriausiasis specialistas Kęstas Norvaišas kartu su Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namų šeimyna lankėsi mokykloje.


Viešnagės metu vaikų būrys ir jų auklėtojos pasivaikščiojo po mokyklą, grožėjosi naujai parengta fotografijos darbų paroda, pabuvojo Pasieniečių muziejuje. Jame apžiūrėjo istorines ekspozicijas, susipažino su muziejuje sukauptais eksponatais. Bene didžiausią įspūdį mažyliams paliko tarnybinio šuns iškamša, kurią jie puolė apžiūrinėti iš visų pusių bei kartu domėjosi pareigūno partnerio istorija.


Didžiausias vaikų klegesys ir energija pasiliko pasieniečių imtynių sporto salėje. Joje iš pradžių buvo nedrąsūs ir stebėjo kursantų kovinės savigynos užsiėmimą. Vėliau mažieji išsidrąsino, tapo aktyvesni, vieni pasileido kūlversčiais, kiti - gaudė vienas kitą. Prie teigiamų emocijų ir džiaugsmo mažųjų veiduose prisidėjo už lango ryškiai tvieskianti žiemos saulė ir šaltukas.  


Nekasdieniškai ir turiningai praleidę pusdienį Pasieniečių mokykloje šeimyna grįžo į sostinę ir vėl pažadėjo kitais metais apsilankyti pas pasieniečius. 


Vilniaus Minties vaikų socialinės globos namų keturiose šeimynose vidutiniškai gyvena 60 vaikų nuo kūdikystės iki pilnametystės. Tai – našlaičiai ir likę be tėvų globos, socialiai pažeidžiami vaikai. Nuo 1999-ųjų užsimezgusi pasieniečių ir čia augančių vaikų draugystė tęsiasi iki šiol. Daugybė šeimynoje užaugusių jaunuolių jau gyvena savarankiškus gyvenimus. Ją vis papildo kiti tėvų globos netekę vaikai.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве