English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kalėdinis klausimėlis: kuo užsiima mokytojai per kursantų atostogas?

Didžiosios metų šventės nenumaldomai artėja. Mokyklos auditorijos ir koridoriai pirmadienį ištuštėjo, tvyro tik ramybė ir kalėdinė dvasia. Visi besimokantys kursantai atostogauti išvyko namo pas savo artimuosius. Liko - tik jų mokytojai. Pasidarė labai smalsu užeiti į mokytojų darbo kabinetus. Vieni pluša, kažką atnaujina, dėlioja naujas idėjas, o kiti mėgaujasi prieššventine ramybe, generuoja mintis naujiems metams. Pabandėme pakalbinti vieną ar kitą mokytoją ir užduoti jiems keletą klausimėlių. Pasirodo jie mielai sutiko atsakyti ir kažko palinkėti atostogaujantiems kursantams. Ir štai kaip pasisekė...


Aplankėme Integruotų dalykų skyriaus mokytojų darbo kabinetą. Čia tikrai tvyro kalėdinė nuotaika. Prie kalėdinės papuoštos eglutės bei saldumynų pasitiko integruotų dalykų dėstytojos. Pasikalbėjome su Simona ir Ana...Simona Urbanovičienė                                              Ana Černilova


Kokį dalyką mokykloje dėstote kursantams?

- Anglų kalbą, atsakė Simona.

- Dėstau profesinės etikos ir psichologijos modulį ,,Bendravimas ir bendradarbiavimas“, - Ana.


Kuo užsiimate, kai dabar mokykloje nėra kursantų, jie atostogauja, gal poilsiaujate ir Jūs?

-Darbas žmogų puošia, tai vis dar puošiamės, kabinetas papuoštas taip pat, bei kvepia mandarinais, po visų metų šurmulio, bei skubėjimo, pagaliau galima viską ramiai susidėlioti į lentynėles, atsakė Simona.

- Kai nėra kursantų, rezgiu jiems keršto planą (šypsenėlė), kontrolinių darbų klausimus ir egzamino užduotis, atsakė Ana.


Ateina nauji metai, sako, kad pradedami ir nauji darbai. Ką žadate keisti ar patobulinti savo profesinėje veikloje, kursantų mokyme?

- Mokytojui visalaik būna labai malonu, kuomet mokiniai pamokoje dalyvauja noriai. Labai to tikiuosi ir iš kitų metų...nuo erkių jau pasiskiepijo (šypsenėlė), tikiuosi įskiepyti meilę ir anglų kalbai, atsakė Simona.

- Supratau, kad noriu įvairesnių netradicinių pamokų. Labai norėčiau su kursantais dalyvauti visuomenei naudingoje veikloje, kartu su jais padėti likimo nuskriaustiems žmonėms. Per gerus darbus garsinti pasieniečio profesiją ir augti visiems kartu kaip asmenybėms, - Ana.


Ko didžiųjų metų švenčių proga palinkėtumėte besimokantiems kursantams?

- Norėčiau palinkėti jaukių ir gražių švenčių mylimų žmonių apsuptyje...gero Jums poilsio, kad po atostogų galėtumėte kibti į mokslus su dvigubai didesne jėga ir nepamirškite – juk viskas TIK JŪSŲ rankose, daugiau pasitikėjimo savimi, užsispyrimo, noro, motyvacijos bei stiprybės, atsakė Simona.

- Kalėdų ir Naujųjų metų proga norėčiau visus pasveikinti ir palinkėti visiems labai paprastų dalykų -  mokėti džiaugtis tuo, ką turit ir siekti savo svajonių, atsakė Ana.


Aplankėme ir Profesinių dalykų skyriaus mokytojų darbo kabinetą. Čia taip pat tvyro kalėdinė, „vyriška“ nuotaika. Visi tvirtai nusiteikę, pasiruošę naujiems iššūkiams ir laukia naujų metų. Tuos pačius klausimus uždavėme profesinių dalykų žinovams Antanui ir Pavelui. Bet atsakymai jų skirtingi.Antanas Lepeška                                           Pavelas Leonovas (Pavel Leonov)


Kokį dalyką mokykloje dėstote kursantams?

- Anksčiau vadinosi „Sienos kontrolės taktika“. Dabar šio mokomojo dalyko pagrindu sudarytas modulinės mokymo programos IV modulis „Sienos stebėjimas“. Taigi, mokau profesinės taktikos, atsakė Antanas.

- Taktiką/topografiją ir šaudybą, - Pavelas.


Kuo užsiimate, kai dabar mokykloje nėra kursantų, jie atostogauja, gal poilsiaujate ir Jūs?

- Ačiū kursantams, kad jų nėra. Poilsiauju (šypsenėlė), atsakė Antanas.

- Atnaujiname mokomąją medžiagą, psichologiškai ir fiziškai ruošiames kitiems metams, - Pavelas.


Ateina nauji metai, sako, kad pradedami ir nauji darbai. Ką žadate keisti ar patobulinti savo profesinėje veikloje, kursantų mokyme?

- Ketinu dar daugiau dėmesio skirti individualiam kursantų mokymui, atsakė Antanas.

- Esminių pokyčių nenumatoma, tęsime pradėtus darbus ir ruošiamės naujai metinei modulinei programai, - Pavelas.


Ko didžiųjų metų švenčių proga palinkėtumėte besimokantiems kursantams?

- Kad jų šeimose, namuose viskas būtų gerai. Ir, aišku, visiems sulaukti mokyklos išleistuvių šventės, atsakė Antanas.

- Sveikatos, ištvermės, taiklių šūvių bei gerų mokymosi rezultatų. P.S. taip pat meilės ir šilumos, - Pavelas.


Smagiai drauge su mokytojais leido laiką mokyklos viešųjų ryšių specialistė Dangutė Kivilšienė. Dėkojame nuoširdžiai kalbėjusiems dėstytojams ir belieka jiems palinkėti gerų, šiltų ateinančių metų bei nestokoti geros nuotaikos.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве