English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Rinkosi Jaunojo pasieniečio būrelio nariai

Mokyklos Jaunojo pasieniečio būrelio nariai susitikę aptarė numatytus veiklos renginius.


Ketvirtadienį septyni Jaunojo pasieniečio būrelio nariai susirinko į pažintinį susitikimą. Mokykloje būrelio veikla šiek tiek atsinaujino. Būrelį pakeitė nauji narių veidai, o taip pat ir išrinktas naujasis būrelio vadovas Marius Zemenskas. M. Zemenskas veikloje su jaunimu turi teorinės ir praktinės patirties, nemažai idėjų ir yra aktyviai bei geranoriškai nusiteikęs plėtoti būrelio veiklą. Pirmajame naujos sudėties susitikime vaišindamiesi arbata bei sausainiais visi kartu draugiškai diskutavo apie naujus bendrus planus.


Vadovas jauniesiems pasieniečiams pristatė planuojamus užsiėmimus ir išvykas, papasakojo kokių teorinių ir praktinių dalykų jie mokysis dar šiais metais. Be kita ko būrelio planuose taip pat yra numatyta sudalyvauti žygyje prie valstybės sienos, aplankyti užkardas, Medininkų pilį. Ir svarbiausia, bendradarbiauti su kitais Jaunojo pasieniečio būrelio nariais bei vadovais siekiant užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. Anot būrelio vadovo: „Tik veiklus ir motyvuotas jaunimas sugebės vadovautis pamatinėmis vertybėmis, bus pilietiškas ir aktyvus prisidėsiantis prie Lietuvos valstybės tradicijų tąsos bei puoselėjimo”.


Aptarę visus darbinius klausimus jaunieji pasieniečiai kartu su būrelio vadovu pasivaikščiojo po mokyklą, aplankė auditorijas ir sporto sales. 


Mokykloje Jaunojo pasieniečio būrelis sėkmingai veikia jau penkerius metus. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai jiems organizuojami kartą per savaitę. Šiuo metu būrelyje yra devyni jaunuoliai, kurie ateityje svajoja tapti pasieniečiais arba įgyti kitą karišką profesiją.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве