English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas



  




Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas





Būsimieji ugniagesiai gelbėtojai susitiko su kursantais

Ugniagesių gelbėtojų mokyklos aštuoni kursantai su savo mokytoju Juozu Janavičiumi penktadienį apsilankė Pasieniečių mokykloje ir susitiko su būsimaisiais pasieniečiais.


Pažintinė kelionė po mokyklą prasidėjo Pasieniečių muziejuje. Kursantai susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei istorinių nuotraukų kolekcijomis. Muziejuje jie žiūrėjo edukacinius filmus apie valstybės sienos raidą ir dabartinę pasienio tarnybą.


Vėliau būsimi pareigūnai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudymo tirus. Aplankė kriminalistinių tyrimų laboratoriją bei specializuotą dokumentų tikrinimo auditoriją. Jiems buvo papasakota apie asmens dokumentų patikrą pasienyje, pademonstruota dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodyta kaip su ja dirbama, supažindinti su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų. Kursantai pabandė pasitikrinti savo turimus dokumentus. Šaudymo tire ugniagesiai gelbėtojai apžiūrėjo mokomuosius ginklus ir bandė pataikyti į taikinius. Kitose mokymo klasėse susitiko su savo kolegomis, šiltai bendravo ir draugiškai spaudė vieni kitiems rankas. Prieš išvykstant būsimieji gelbėtojai pabuvojo kursantų bendrabučiuose.


Kitą savaitę (lapkričio 21-25 dienomis) Pasieniečių mokykloje vyks tradicinis kursantų mobilumo projektas. Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kiti penki kursantai mokysis kartu, dalinsis gerąja mokymosi patirtimi ir draugiškai leis laiką su būsimaisiais pasieniečiais. Lapkričio 28 dieną keturi Pasieniečių mokyklos kursantai savaitę mokysis ir gyvens Ugniagesių gelbėtojų mokykloje.

 

Bendri kursantų mobilumo projektai organizuojami pagal dviejų mokymo įstaigų vadovų pasirašytus bendradarbiavimo planus ir vykdomi kasmet.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 




Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве