English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Gintaro Žagunio užkardos jaunieji pasieniečiai pabuvojo mokykloje

Mokykloje ketvirtadienį su būsimaisiais pasieniečiais susipažino dvylika Vilniaus rinktinės Gintaro Žagunio užkardos Jaunojo pasieniečio būrelio narių. Šie moksleiviai mokosi Poškonių pagrindinėje mokykloje. Būrelio užsiėmimus jie lanko G. Žagunio užkardoje. Jaunuosius pasieniečius lydėjo jų mokyklos mokytoja ir būrelio vadovas Deimantas Gurstis.


Pažintinė kelionė po mokyklą prasidėjo Pasieniečių muziejuje, kur moksleiviai susipažino su Lietuvos pasienio istorija, pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija. Muziejuje jaunuoliai žiūrėjo edukacinius filmus apie valstybės sienos raidą ir dabartinę pasienio tarnybą.


Vėliau būrelio nariai apsilankė specializuotoje dokumentų tikrinimo auditorijoje. Čia mokytoja Jolanta Marcinkevičienė papasakojo jaunuoliams apie asmens dokumentų patikrą pasienyje, pademonstravo dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų. Moksleiviai pabandė atskirti suklastotus dokumentus nuo tikrųjų.


Moksleiviai apžiūrėjo ir kitas mokyklos auditorijas, sporto kompleksą, šaudymo tirus. Aleksandro Barausko auditorijoje vykusio užsiėmimo metu vaikai gyvai pabendravo su besimokančiais kursantais, o mokytojas Donatas Jančiauskas jiems trumpai papasakojo kokio dalyko mokosi pasieniečiai. Logistikos skyriaus specialistas Gintaras Vasiliūnas mokiniams papasakojo ir parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę. Šaudymo tiruose kursantų mokytojas Tadas Borisevičius jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą. Kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius.


Kelionės po mokyklą metu vaikams buvo užduodami įvairūs klausimai apie pasienį, o už teisingus atsakymus jie prisiminimui gavo pieštukų, atšvaitų, lankstinukų, plakatų apie Pasieniečių mokyklą.


Pasak Jaunojo pasieniečio būrelio vadovo D. Gurstio, dvi valandas trukusioje kelionėje nariai pamatė ir sužinojo daug naudingų dalykų. Jis džiaugėsi, kad jo auklėtiniai išsiveža gerus įspūdžius ir buvo maloniai nustebinti kursantų mokymosi dalykų įvairove.


Renginių kalendorius
<< Rugsėjis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве