English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Lietuvos policijos mokykloje aptartas kvalifikacijos tobulinimo planavimas

Pasieniečių mokyklos viršininko pavaduotojas Ričardas Nariūnas, Mokymo organizavimo skyriaus vedėjas Giedrius Geniušas, Profesinių dalykų skyriaus vyriausiasis specialistas Miroslavas Rabovičius (Miroslav Rabovič) ir Integruotų dalykų skyriaus vyresnioji specialistė Ana Černilova ketvirtadienį Lietuvos policijos mokykloje (Mastaičiuose, Kauno rajone) diskutavo kvalifikacijos tobulinimo planavimo klausimais.


Lietuvos policijos mokykloje vyko apskritojo stalo diskusija „Kvalifikacijos tobulinimo planavimas statutinėse organizacijoje“. Renginyje dalyvavo visų statutinių pareigūnų rengimo profesinių mokyklų atstovai.


Mokymo įstaigų dalyviai pristatė, kokia yra kvalifikacijos tobulinimo planavimo tvarka kiekvienoje mokymo įstaigoje, kaip yra nustatomi kvalifikacijos tobulinimo prioritetai, rengiamos ir derinamos programos. Apskritojo stalo diskusijos metu pastebėta, kad procedūros yra labai panašios ir susiduriama su panašiomis problemomis dėl didelio mokymų poreikio, kvalifikacijos tobulinimo plano derinimo procedūrų ilgos trukmės, dėl to, kad ne visada į mokymus atvyksta suinteresuoti tais mokymais pareigūnai ir panašiai.


Lietuvoje yra keturios profesinės mokymo įstaigos, kuriose yra rengiami statutiniai pareigūnai, o dirbantys pareigūnai kelia kvalifikaciją: Pasieniečių mokykla, Muitinės mokymo centras, Ugniagesių gelbėtojų mokykla ir Lietuvos policijos mokykla.


Nuotraukos iš Lietuvos policijos mokyklos archyvoRenginių kalendorius
<< Rugsėjis 2019 >>
P A T K P Š S
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
      Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве