English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Tarptautiniame seminare nuotoliniu būdu diskutuojama apie rizikos analizę

Mokykloje vykstančiame tarptautiniame seminare nuotoliniu būdu apie 70 atsakingų pareigūnų iš Baltijos šalių regiono pasienio padalinių diskutuoja rizikos analizės klausimais.


Antradienį prasidėjusiame ir keturias dienas truksiančiame renginyje „Rizikos analizė“ dalyvauja atstovai iš Latvijos Respublikos Valstybės sienos apsaugos koledžo, Lenkijos Respublikos Pasieniečių mokymo centro Kentšyne ir Europos sienų ir pakrančių apsaugos agentūros (FRONTEX) Rizikos analizės skyriaus bei pareigūnai iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos rinktinių bei užkardų. Taip pat nuotoliniu būdu atsakingi pareigūnai susijungė į vieną virtualią grupę septyniose mokymo klasėse esančiose Ignalinos, Varėnos, Pagėgių, Pakrančių apsaugos rinktinėse.


Seminaro dalyviai diskutuoja ir keičiasi informacija apie migracijos, prieglobsčio procedūrų nagrinėjimo tendencijas ir naujoves Lietuvoje ir Europoje. Savo patirtimi dalinasi VSAT strūktūrinių padalinių, Valstybės saugumo departamento, Lietuvos muitinės Kriminalinės tarnybos, Lietuvos kariuomenės bei Lietuvos Kriminalinės policijos biuro atstovai.


Trečiadienį visiems seminaro dalyviams apie žurnalistinius tyrimus ir  informacijos rinkimą bei romų subkultūrą Lietuvoje pranešimą darys „15min“ portalo žurnalistas Vidmantas Balkūnas.


Šis seminaras, skirtas pareigūnams atsakingiems už rizikos analizę struktūriniuose padaliniuose ir įvairių lygių analitikams užsiimantiems informacijos analize ir galimų nusikaltimų per valstybės sieną prognoze įvairiuose VSAT rizikos valdymo lygmenyse. 

Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве