English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai iš Estijos semiasi gerosios patirties

Pasieniečių mokykloje pagal savaitę truksiantį mobilumo projektą Estijos Respublikos Viešojo saugumo akademijos policijos ir sienos apsaugos koledžo kursantai dalinasi gerąja mokymosi patirtimi.


Pirmadienį į Pasieniečių mokyklą atvyko Estijos Respublikos Viešojo saugumo akademijos policijos ir sienos apsaugos koledžo 22 kursantai kartu su savo dėstytoju. Jie susitiko su Pasieniečių mokyklos viršininku Vytautu Strolia ir aptarė mobilumo projekto aktualijas. Kursantai vėliau susipažino su Pasieniečių mokyklos mokytojais, aplankė auditorijas, sporto sales. Būsimieji Estijos pareigūnai svečiavosi Pasieniečių muziejuje. Taip pat vyko į Medininkų pasienio kontrolės punktą.


Kitomis savaitės dienomis jie susipažins su profesiniais dalykais, kurių mokosi Lietuvos pasieniečiai. Vyks bendri profesiniai užsiėmimai su mokyklos kursantais. Lankysis pasieniečių Vilniaus oro uosto, Kenos užkardose.


Estijos pasienio koledžo kursantai gyvena bendrabučiuose, domisi mokykloje esančia dienotvarke, kursantų studentišku gyvenimu, laisvalaikio praleidimu.


Baltijos šalių pasienio mokymo įstaigų kursantų mobilumo projektai organizuojami pagal mokymo įstaigų vadovų pasirašytus bendradarbiavimo planus ir vykdomi kasmet. Tokie projektai labai naudingi kursantams, kadangi jie susipažįsta su kitų vidaus reikalų teisėsaugos mokymo įstaigų mokymo bazėmis ir mokymo programomis, kursantų gyvenimu mokyklose ir jų esama dienotvarke ir laisvalaikiu. Todėl pasisėmę naujų idėjų mobilumo projekto metu abiejų šalių kursantai gali siūlyti gerąją patirtį įgyvendinti savo mokyklose.


 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве