English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Raseiniškiai domėjosi pasieniečio profesija

Antradienį 14 gimnazistų ir jų mokytojai iš Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijos pabuvojo Pasieniečių mokykloje ir sužinojo ko mokosi kursantai bei kaip jie gyvena. Atvykusiems jaunuoliams buvo papasakota apie pasieniečio profesiją, tarnybos ypatumus, apie  galimybes tapti profesionaliais Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais.


Jaunuoliai lankėsi Pasieniečių muziejuje ir susipažino su Lietuvos pasienio istorija. Jie pamatė muziejuje eksponuojamas istorines ekspozicijas, susipažino su muziejaus sukauptais eksponatais, su saugomomis muziejinėmis vertybėmis bei nuotraukų, menančių valstybės apsaugos raidą, kolekcija.


Vėliau moksleiviai pasivaikščiojo po mokyklą. Jie apžiūrėjo mokyklos auditorijas, sporto kompleksą. Kriminalistinių tyrimų skyriuje mokiniai sudalyvavo edukaciniame užsiėmime „Asmens dokumentų patikra pasienyje“. Šios skyriaus specialistas Artūras Gedminas laboratorijoje pademonstravo  dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, parodė kaip su ja dirbama, supažindino jaunuolius su viena iš svarbiausių pasieniečio darbo funkcijų – dokumentų patikra.


Raseiniškiai apsilankė ir pas Profesinių dalykų skyriaus specialistus. Šaudymo tire moksleiviams vyko edukacinė pamokėlė apie šaudybą. Vaidas Belevičius jiems papasakojo apie saugų ir taiklų šaudymą, kiekvienas iš jaunuolių pabandė palaikyti mokomąjį ginklą rankose ir pataikyti į taikinius. Logistikos skyriaus specialistas Gintaras Vasiliūnas mokiniams papasakojo ir parodė naudojamą tarnyboje ginkluotę ir ekipuotę.   


Po tris valandas trukusios pažinties su kursantų mokytojais jaunuoliai dar apžiūrėjo kaip gyvena būsimi pareigūnai.  


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве