English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantei įteiktas aštuoniamilijonasis asmens dokumentas

Pasieniečių mokyklos kursantei Danguolei Klopovaitei įteiktas aštuoniamilijonasis naujos kartos asmens dokumentas – Lietuvos Respublikos asmens tapatybės kortelė.


Ketvirtadienį kursantė D. Klopovaitė buvo pakviesta į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybą, Vilniuje. Susitikimo su atsakingais pareigūnais metu būsimai pasienietei D. Klopovaitei buvo įteiktas Vidaus reikalų ministro Tomo Žilinsko, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Sauliaus Gago ir Asmens dokumentų išrašymo centro direktoriaus Ramūno Žičkio pasirašytas liudijimas kartu su asmens tapatybės kortele. Danguolę iškilmingoje dokumento įteikimo ceremonijoje sveikino vidaus reikalų viceministras Julius Morkūnas, S. Gagas, R. Žičkis, Migracijos valdybos viršininko pareigas laikinai einanti Edita Prilepskienė. Kartu dalyvavo ir kursantę sveikino kurso kuratorė Ramunė Kazlienė.


Prieš keletą savaičių D. Klopovaitė visiškai atsitiktinai buvo nuvykusi į Migracijos valdybą pasikeisti savo asmens tapatybės kortelės, kai po kurio laiko gavo kvietimą atvykti atsiimti neįtikėtino apdovanojimo. Danguolė  – dabar jau išskirtinio dokumento savininkė, be galo džiaugiasi savo sėkme.


Nuotraukos Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos

 


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве