English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Mokytojų ir kursantų startai „Tėvynės gynėjų“ sporto žaidynėse

Penktadienį Kaune vyko ketvirtosios „Tėvynės gynėjų“ sporto žaidynės. Į jas susirinko Lietuvos policijos, Lietuvos kariuomenės, Policijos departamento, Viešojo saugumo tarnybos, Vadovybės apsaugos departamento, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento,  Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Muitinės departamento, Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos kariuomenės rezervo karių asociacijos, Lietuvos kariuomenės kūrėjų savanorių sąjungos, Lietuvos atsargos karininkų sąjungos komandos ir kariuomenės sportininkai. Komandos varžėsi mažojo futbolo, krepšinio 3×3, šaudymo iš tarnybinio ginklo, dziudo, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, taikomojo biatlono ir šachmatų rungtyse.


Pasieniečių mokyklos mokytojai ir kursantai žaidynėse savo sportinius sugebėjimus demonstravo dziudo, šaudymo iš tarnybinio ginklo, taikomojo biatlono rungtyse ir krepšinio 3x3 varžybose. Geriausiai sekėsi Profesinių dalykų skyriaus viršininkui Giedriui Bakšai, kuris su savo komandos nariais Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnu Mindaugu Pociumi, Vilniaus rinktinės pasieniečiais Tadu Barisevičiumi ir Lechu Cimošu, tapo nugalėtojais šaudymo iš tarnybinio ginklo rungtyje.


Krepšinio 3x3 varžybose puikiai sekėsi mokyklos kursantams Rokui Žilinskui ir Martynui Jančiuliui kartu su Pagėgių rinktinės pareigūnais Juliumi Gustu ir Donatu Zemliausku. Jie pateko į finalą ir, nusileidę pajėgiai Tauragės policijos komisariato komandai, pasipuošė sidabro medaliais.


Debiutavę sunkioje taikomojo biatlono rungtyje Profesinių dalykų skyriaus mokytojas Pavelas Leonovas ir kursantai Ernestas Mikulskij, Skaidrius Uziela, Andžejus Mastenec iškovojo penktąją vietą.


Mokyklos dziudo imtininkai kursantai Tomas Janulaitis ir Arnas Juknevičius kartu su Pagėgių rinktinės pareigūnais Arnu Mrazausku, Tadu Geču, Ignalinos rinktinės pasieniečiu Slava Vilkoičiu liko penkti.   


Nuotraukos 15 min.lt / Vidmanto Balkūno

 


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве