English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečių klubo Medininkų būrio nariai pasidalino sąskrydžio nuotaikomis

Parengė Pasieniečių klubo Medininkų būrio vadė Ramunė Kazlienė


„Pasieniečių klubo Medininkų būrio nariai, kartu su kitais bendražygiais iš visos Lietuvos, kurių šiais metais susirinko 120, praėjusį savaitgalį rinkosi į Marijampolės kraštą, kur vyko kasmetinis klubiečių sąskrydis. Nuo šių metų pradžios kiekvienas Pasieniečių klubo būrys turi savo simbolius – vėliavas, kurios sąskrydžio metu iškilmingai buvo pašventintos Višakio Rūdos bažnyčioje. Pašventinta Medininkų būrio vėliava ir toliau puoš Pasieniečių mokyklos konferencijų salę.


Vėliau sąskrydžio dalyviai apsilankė Marijampolėje dislokuotame Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione, VSAT Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardoje bei prie Raudeniškių vietinio jaunimo iniciatyva sutvarkytame vadinamosios Molotovo linijos bunkeryje.


Vakaronei buvo parinkta jauki Jurgežerių Gintaro poilsio stovykla. Sekmadienį dalyvių laukė įdomi pažintis su Punsko krašto (Lenkija) istorija, buvo aplankyta garsaus senosios baltų istorijos puoselėtojo Petro Lukoševičiaus Jotvingių gyvenvietė ir Gulbiniškių alkakalnis.


Pasieniečių klubo sąskrydžiai organizuojmi kasmet, o šiemet jis buvo aštuntas. Pirmasis įvyko 2009 m. Poškonių kaime Šalčininkų rajone, kiti organizuoti prie Rubikių ežero netoli Anykščių, Ignalinos rajone, prie Vištyčio Lazdijų rajone, Druskininkuose, Giruliuose, o pernai vyko Ignalinoje.


Pasieniečių klubo devizas „Buvome, esame, būsime“. Jo prasmė – sujungti buvusius, esamus ir būsimus pasieniečius, jų šeimos narius ir kitus šiai visuomeninei veiklai pritariančius žmones. Todėl visus norinčius kviečiame prisijungti prie šios organizacijos ir tapti Pasieniečių klubo nariais.


Daugiau informacijos galite rasti: http://www.pasienieciuklubas.lt/


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве