English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vidaus reikalų sistemos sporto ir sveikatingumo šventėje rungėsi mokyklos kursantai

Vidaus reikalų ministerijos kiemelyje penktadienį vyko kasmetinė vidaus reikalų sistemos darbuotojų sporto ir sveikatingumo šventė. Renginyje dalyvavo devynios komandos iš vidaus reikalų įvairių struktūrų. Taip pat minėtoje šventėje savo sportinius sugebėjimus demonstravo ir Pasieniečių mokyklos kursantų komanda, kurią sudarė dešimt geriausių sportininkų. Dalyviai rungėsi šachmatų, smiginio, mini krepšinio varžybose bei kitose linksmose rungtyse.


Ne kas dieną kursantams pavyksta surėmus pečius su vidaus reikalų struktūrinių padalinių komandomis žaisti krepšinį, dalyvauti linksmoje rungtyje ar pasivaržyti su būsimaisiais kolegomis prie šachmatų ar smiginio lentų. Geriausiai kursantams sekėsi smiginio rungtyje. Pademonstravę taiklią akį kursantai Oskardas Versockij ir Lucyna Jancevič tapo šios rungties nugalėtojais. Komandos kapitonų rungtį laimėjo Profesinių dalykų skyriaus mokytojas Saulius Šutinys. Mini krepšinio rungtyje šauniai kovoję kursantai su pajėgia Viešojo saugumo tarnybos komanda pagrindinį laiką sužaidė lygiosiomis ir turėjo nusileisti minėtai ekipai, nes pagal varžybų taisykles gynyboje pradėję varžybas varžovai turėjo pranašumą.


Šių metų sporto šventės nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Viešojo saugumo tarnybos komandos ekipa.


Renginyje mokyklos kursantai ne tik rungėsi, bet ir drauge leido laiką su renginio vedėju Giedriumi  Leškevičiumi. Visos komandos išsiskirstė su šypsenomis veiduose ir gera nuotaika.


Renginių kalendorius
<< Sausis 2020 >>
P A T K P Š S
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!  


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве