English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai populiarino profesiją Vilniuje vykusiose „Sostinės dienose“

Savaitgalį Vilniuje vykusiose „Sostinės dienose“ Pasieniečių mokyklos kursantai aktyviai darbavosi ir populiarino pasieniečio profesiją.


Šeštadienį būsimieji pasieniečiai Bernardinų sode ragino renginio dalyvius ir miesto svečius rinktis profesiją, jaunuoliams dalino lankstinukus, prie informacinių stendų besidomintiems gyvai pasakojo apie mokyklą ir VSAT pareigūnų darbą. Kartu Vilniaus rinktinės kinologai su tarnybiniais šunimis pristatė pažintinę programą ir papasakojo apie tarnybinių šunų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Buvo pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos. Svečiai galėjo įsitikinti, kad šuo gali būti ne tik draugas, bet ir geras pagalbininkas saugant valstybės sieną, sulaikant nusikaltėlius ir pažeidėjus.


Sekmadienį kursantai kartu su savo kuratore Ramune Kazliene ir Integruotų dalykų skyriaus vyresniaja specialiste Anna Černilova savanoriavo respublikinėje neįgaliųjų darbų parodoje. Būsimieji pasieniečiai kartu su Generolo Jono Žemaičio Karo akademijos kariūnais ankstyvų rytą padėjo neįgaliesiems pasiruošti šventei: statė palapines, nešiojo stalus ir suolus, padėjo išsidėlioti prekes. Vakare pasibaigus renginiui visi kursantai ir kariūnai draugiškai tvarkėsi aikštelėse ir drauge vaišinosi rudeniniais obuoliais, kuriuos jiems padovanojo renginio organizatoriai.


Po sostinės dienų grįžę Pasieniečių mokyklos kursantai pasidalino įspūdžiais ir pasidžiaugė, jog įgijo daug naujos darbinės patirties, išgirdo įvairių patarimų, susirado naujų draugų ir bendraminčių.


„Sostinės dienos 2016“ - didžiausia Vilniaus miesto šventė, skirta visiems sostinės gyventojams ir miesto svečiams. Sostinės dienos vyksta nuo 1993 metų.

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве