English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Kursantai ir jų mokytojai iškilmingai pradėjo naujus mokslo metus

Pasieniečių mokyklos bendruomenė iškilmingai minėjo Mokslo ir žinių dieną.


Ketvirtadienį į iškilmingą renginį pasveikinti kursantų ir mokytojų atvyko Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla, VSAT Štabo darbuotojai, Vilniaus rinktinės vadas Virgilijus Raugalė, Medininkų pilies vadovas Gintautas Terleckas bei Švenčiausios Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčios klebonas kunigas Vytautas Rapalis. Šiais metais renginyje taip pat dalyvavo ir kursantų tėvų būrys.  


Šventės metu renginio dalyviai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną. Naujai priimtos 32 laidos kursantai prisiekė mokyklai. Šia priesaika naujokai pasižadėjo laikytis nustatytos vidaus tvarkos mokykloje, gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir kitus įstatymus, saugoti Pasieniečių mokyklos garbę, paklusti jos vidaus tvarkos reikalavimams, dorai atlikti savo pareigas, susilaikyti nuo veiksmų, galinčių pakenkti geram pasieniečio vardui. Taip pat pasižadėjo sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai ir jos žmonėms.


VSAT vadas R. Požėla pasveikino ir palinkėjo būsimiesiems pasieniečiams ir jų mokytojams kuo geriausios kloties naujuose mokslo metuose. Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia linkėjo toliau sėkmingai tęsti mokymo procesą, o naujiesiems kursantams pasiekti gerų mokymosi rezultatų. Kunigas V. Rapalis palaimino prisiekusiuosius mokyklai kursantus ir visus pasveikino su gražia švente. 


Renginio metu už nepriekaištingą ir pavyzdingą pareigų atlikimą R. Požėla įteikė apdovanojimus mokyklos pareigūnams. Už aukštus sportinius pasiekimus ir atstovavimą mokyklai V. Strolia įteikė padėkas mokyklos kursantams. Vėliau visiems renginio dalyviams koncertavo Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinio pučiamųjų orkestras ir jo meno vadovas bei dirigentas Egidijus Miknius.


Po iškilmingos ceremonijos kursantai ir jų tėvai rinkosi amfiteatrinėje salėje. Profesinių dalykų skyriaus pareigūnai supažindino kursantų tėvus su bendra mokyklos tvarka ir keliamais reikalavimais besimokantiems ir gyvenantiems kursantams. 30 laidos kursantai atliko muzikinį kūrinį mokytojams ir savo tėvams. Vėliau kursantų tėveliai susipažino su mokytojais, jiems vyko pažintinės ekskursijos po mokyklą ir bendrabučius.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве