English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Geriausia VSAT sargyba tarnauja Vilniaus rinktinėje

Ketvirtadienį pasibaigusiose profesinio meistriškumo varžybose „Geriausia pasienio sargyba“  triumfavo sieną su Baltarusija saugančios Vilniaus rinktinės pasieniečiai. Ant aukščiausio pakylos laiptelio stojo šios rinktinės užkardose tarnaujantys Tomas Jatulevičius, Vaidas Misiūnas ir Vadimas Frolovas. Komanda surinko 39 balus.


Antrą vietą užėmė Ignalinos rinktinės trijulė. Pasieniečių garbę gynė pareigūnai iš užkardų Vitalijus Ivanovas, Pavelas Kirilovas ir Mantas Ankėnas. Jie surinko 37 balus.


Surinkusi 30 balų trečią vietą iškovojo Varėnos rinktinės komanda, kuriai atstovavo užkardose tarnaujantys Vadimas Zinkevič, Rolandas Kvetkauskas ir Lukas Jotautas.


Pasieniečių mokyklą liepos pabaigoje baigiantys kursantai Vytautas Guiskis, Edvinas Kulbokas ir Edgardas Jurgeliavičius, dalyvavę varžybose svečių teisėmis, surinko 41 balą ir įrodė savo būsimiems kolegoms, kad jie yra pajėgūs tarnauti pasienyje.


Pasieniečių mokykloje vykusioje „Geriausios pasienio sargybos“ varžybų uždarymo ceremonijoje nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė VSAT vadas Renatas Požėla. Pirmas tris vietas užėmusios komandos apdovanotos taurėmis. Jų nariai gavo prizus, diplomus ir medalius.


Tris dienas Pasieniečių mokykloje vykusiame finaliniame „Geriausios pasienio sargybos“ etape varžėsi profesionaliausi pasieniečiai iš fizinę sienos apsaugą vykdančių Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių ir Pakrančių apsaugos rinktinių bei Pasieniečių mokyklos kursantų komanda. Du pirmieji šių varžybų atrankos etapai prieš tai vyko teritoriniuose VSAT padaliniuose – užkardose ir rinktinėse. „Geriausios pasienio sargybos“ varžybose buvo devynios rungtys: šaudymo iš tarnybinio ginklo, fizinio pasirengimo, pirmosios medicinos pagalbos ir civilinės saugos, patikrinimų kertant sieną, tarnybinio transporto vairavimo, padalinio pristatymo, užsienio kalbos žinių, valstybės sienos bei pasienio teisinio režimo užtikrinimo bei teorinių žinių.


Praėjusiais metais „Geriausios pasienio sargybos“ varžybose triumfavo Pagėgių rinktinės pasieniečiai. 2014 m. varžybose nugalėtojais tapo Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai. Šios rinktinės komanda geriausia buvo pripažinta ir 2011 m. 2013 ir 2010 m. nugalėjo Vilniaus rinktinės atstovai. Daugiausiai laurų yra nuskynę Ignalinos rinktinės pasieniečiai – jie geriausiais buvo pripažinti 2006, 2007, 2008 ir 2012 m.   

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве