English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Pasieniečiais tapo įvadinius kursus sėkmingai baigę kursantai

Penktadienį Medininkų pilyje 26-iems įvadinio mokymo kursų kursantams iškilmingai buvo įteikti tęstinio profesinio mokymo kursų baigimo pažymėjimai. Juos įteikė Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia.

Renginyje dalyvavo Vilniaus ir Varėnos rinktinių vadovai, mokyklos mokytojai, kursantai ir jų tėveliai bei kiti svečiai. Pareigūnai iškilmingai prisiekė tarnauti Lietuvos valstybei. Sėkmės tarnyboje kursus baigusiems kursantams palinkėjo V. Strolia. Už pavyzdingą pareigų vykdymą ir sportinius pasiekimus jis įteikė padėkas geriausiems kursantams. Mokykloje kursantai mokėsi nuo vasario 22 dienos. Dabar šie jau tikrais pasieniečiais tapę asmenys buvo siųsti iš Vilniaus, Pagėgių, Varėnos, Ignalinos ir Pakrančių apsaugos rinktinių ir ten išvyks tarnauti. Per 14 savaičių mokykloje jie išmoko atlikti pasienio tikrinimus, vykdyti sienos stebėjimą, orientuotis vietovėje, atlikti radiacinę kontrolę ir įgijo kitų profesinių žinių. Taip pat renginio metu buvo įteikti įvadinio mokymo kursų pažymėjimai specialistams. Specialistų įvadinio mokymo kursuose dvi savaites mokėsi ašuoni būsimi pareigūnai, kurie dirbs Vilniaus ir Pakrančių apsaugos rinktinėse.


Nuo rugsėjo 12 dienos bus organizuoti dar vieni tokie mokymo kursai. Turinčius aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenis Pasieniečių mokykla kviečia rinktis šiuos mokymo kursus ir per 14 savaičių tapti VSAT pareigūnais. Norintiesiems mokytis šiuose kursuose ir gauti į juos siuntimus reikėtų kreiptis į VSAT rinktinių Bendrųjų reikalų skyrius. Į kursus priimti asmenys aprūpinami uniforma ir nemokamai apgyvendinami bendrabutyje. Išklausę teorinio mokymo kursą, atlikę praktinio mokymo programoje numatytas užduotis ir sėkmingai išlaikę egzaminus bei įskaitas, kursų dalyviai gauna įvadinio mokymo kursų baigimo pažymėjimus ir įdarbinami VSAT padaliniuose.

 

 

 

Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве