English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyksta dveji mokymo kursai pasienio pareigūnams

Šią savaitę Pasieniečių mokykloje vyksta dveji kvalifikacijos tobulinimo kursai pasienio pareigūnams.


Pirmadienį prasidėjo savaitę truksiantį mokymų „Specialiosios taktikos instruktorius“ antroji dalis. Šiuose kursuose dalyvauja 15 VSAT padalinių pareigūnų iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos, Pagėgių, Pakrančių apsaugos rinktinių. Kursus veda Pasieniečių mokyklos Profesinių ir Integruotų dalykų skyrių darbuotojai Giedrius Bakša, Donatas Jančiauskas, Antanas Lepeška, Miroslavas Rabovičius, Saulius Šutinys, Romas Cironka, Linas Grigas, Antanas Dubikaitis, Ana Černilova. Kursų metu pareigūnai mokosi formuoti metodinius įgūdžius organizuojant ir vedant užsiėmimus. Dalyviai mokymuose gauna naujausių žinių apie pareigūnų teisinį statusą bei ginklo ir specialiųjų priemonių panaudojimo teisinius aspektus, tobulina praktinius įgūdžius specialiosios taktikos srityje, gebėjimus palaikyti tarpusavio ryšį, orientuotis vietovėje, patrulio veiksmuose vykdant stebėjimą bei maskuotis vietovėje, ugdo gebėjimus identifikuoti valstybės sienos pažeidimo pėdsakus, veikti aptikus valstybės sienos pažeidimo pėdsakus, tobulina praktinius gebėjimus veikti kartu su kinologu, praktinius įgūdžius asmenų, transporto priemonių patikrinimų srityje, vykdant patalpų apžiūrą, asmenų, padariusių pažeidimus persekiojimą, sulaikymą ir pristatymą į tarnybines patalpas, gebėjimus bendradarbiauti su kitomis teisėsaugos institucijomis, rengdami bendras pažeidėjų sulaikymo operacijas. Taip pat dalyviai tobulina žinias ir praktinius įgūdžius pirmosios medicininės pagalbos suteikimo srityje.


Šių kursų tikslas parengti pareigūnus, galinčius VSAT struktūriniuose padaliniuose vesti specialiosios taktikos užsiėmimus.

 

Taip pat pirmadienį prasidėjo savaitę truksiantį specializuotų vidutinio (II) lygio dokumentų tikrinimo ir tyrimo specialistų kursų pirmoji dalis. Šiuose mokymuose dalyvauja 14 VSAT padalinių pareigūnų iš Ignalinos, Vilniaus, Varėnos rinktinių ir Užsieniečių registracijos centro. Kursus veda Pasieniečių mokyklos Kriminalistinių tyrimų skyriaus skyrius darbuotojai Viktoras Jankovskis, Vitalijus Mučinis ir Daiva Krūtinienė. Mokymų metu pareigūnai tobulina žinias, susijusias su kelionės dokumentų tarptautiniais standartais, tobulina gebėjimus, susijusius su kelionės dokumentų apsaugos priemonėmis, jų gamyba, užpildymu, su personalizavimo technika bei nagrinėja klastotų dokumentų sampratą ir tipus. Pareigūnai supažindinami su naujais Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių kelionės dokumentais. Kursuose taip pat jie tobulina teorinius ir praktinius gebėjimus kelionės dokumentų žymėjimo ir tikrinimo, asmens ir dokumento sutapatinimo srityse.


Kursų tikslas – suteikti žinių ir gebėjimų, susijusių su dokumentų tikrinimu ir tyrimu, nustatant dokumentų klastotes, jų klastojimo būdus.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве