English
 
Naujienų prenumerata
Lankytojų statistika Hey.lt - Nemokamas lankytoj skaitliukas  
Pasieniečių mokykla 
Pasieniečių g. 11,
Medininkų k., LT-13192
Vilniaus r. sav.
Tel. (8 5) 219 8200,
anoniminio pasitikėjimo tel.
(8 5) 219 8250, el. paštas:
mokykla.dvkp@vsat.vrm.lt


Mokyklos patalpų video turas

Vyko konkursas, skirtas Černobylio katastrofos 30-mečiui paminėti

Minint Černobylio katastrofos 30-metį Pasieniečių mokykloje balandžio 28 d. vyko konkursas „Branduolinis pavojus. Būtina žinoti!“. Renginį organizavo Pasieniečių mokykla kartu su černobyliečių labdaros fondu „Mūsų krantas“. Jame dalyvavo Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai ir jų vadovė Natalija Šaripova, Vilniaus rajono Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos vienuoliktokai su savo mokytojais Irena Mikulevič ir Michailu Šuškevič, Pasieniečių mokyklos kursantų komanda.


Renginį pradėjo černobyliečių labdaros fondo „Mūsų krantas“ prezidentas Anatolijus Zarovskis. Taip pat apie branduolinį saugumą kalbėjo Pasieniečių mokyklos Branduolinio saugumo kompetencijos centro vedėjas Aleksėjus Livšicas. Vėliau vertinimo komisija, kurią sudarė Pasieniečių mokyklos atstovai Aleksejus Livšicas, Dinara Neimontaitė ir Vladas Marcinkevičius, vertino komandų pasirodymus.


Komandos konkursui buvo šauniai pasiruošusios. Dalyvių komandos pristatė savo parengtus darbus, rodė surinktą šia tema vaizdinę medžiagą, gyvai demonstravo kokios yra apsaugos priemonės kilus realiam radiacijos pavojui. Jaunuoliai išbandė savo žinias ir praktinius gebėjimus atlikdami užduotis su radiacijos matavimo prietaisais. Su šia užduotimi greičiausiai susitvarkė būsimosios pasienietės, o geresnę užduoties atlikimo techniką pademonstravo būsimieji ugniagesiai gelbėtojai.


Po įdomių rungčių vertinimo komisijai teko sunki užduotis – išrinkti geriausius. Savo žiniomis ir gabumais buvo pranašesni Ugniagesių gelbėtojų mokyklos kursantai ir jiems atiteko pirmoji vieta. Antrąją vietą užėmė Pasieniečių mokyklos kursantai. Treti liko Vilniaus rajono Medininkų Šv. Kazimiero vidurinės mokyklos 11 klasės mokiniai. Renginio pabaigoje Pasieniečių mokyklos viršininkas Vytautas Strolia apdovanojo nugalėtojus ir padėkojo mokykloms už glaudų bendradarbiavimą. Dalyviams koncertavo Pasieniečių mokyklos kursantai.


Renginių kalendorius
<< Vasaris 2020 >>
P A T K P Š S
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
 

        Nori tapti pasieniečiu?     Stok mokytis pas mus!    


Nuotolinis mokymas


e. dienynas 


e.biblioteka 


 
Informacija stojantiesiems

 Oficiali svetainė


внж в литве